Hakkımızda


Bess Ticaret  çatısı altında faaliyet gösteren Ervy Cimnastik Mayo,GK Cimnastik Mayo,
Milano Cimnastik Mayo Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir

Parfüm ve Kozmetik: Bess Ticaret olarak faaliyet gösteren şirketimiz(Beauty,Elegance,Sport&Selective)  günümüzdeki en popüler Parfüm ve Kozmetik ürünlerini  25 senelik tecrübeyle siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

ViZYON
Cimnastik mayosu ve Parfümde Lider  dünya markaları ile Türkiye selektif pazarında siz müşterilerimize en iyi sevis ve ürünleri sunabilmek,
Yenilikçi pazarlama stratejileri, profesyonel organizasyonu, güvenilir ve etik bakış açısı sayesinde iş ortakları ile birlikte kazanmak.

MİSYON
Distribötürü olduğu global Cimnastik Mayo markaların stratejilerine bağlı kalarak, müşteri taleplerinin şekillendirdiği yerel pazar ihtiyaçlarını, pazarlama ve satış tecrübesiyle karşılamak.
Temsil ettiği tüm markaların, global ve yerel marka stratejilerine uygun olarak, doğru dağıtım kanalları üzerinden en iyi şekilde temsilini gerçekleştirmek. Grup çatısının altına yeni global markalar ekleyerek, Türkiye selektif Cimnastik Mayo ve aksesuarlarını genişletmek, Parfüm de güvenilir marka ve ürün yelpazesini Türkiye pazarındaki siz değerli müşterilerimize sunmak

Bess Ticaret
Beauty,Elegance,Sport&Selective

Bess © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır